Chemi-Con
型号:
APSC4R0ELL102MJB5S
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM POLY 1000UF 20% 4V T/H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.748
$1.748
10
$1.41455
$14.1455
50
$1.23443
$61.7215
100
$1.08015
$108.015
500
$0.822966
$411.483
1000
$0.72009
$720.09
2500
$0.694374
$1735.935
5000
$0.668658
$3343.29
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.453" (11.50mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 4 V |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 6mOhm |
| Series | NPCAP™-PSC |
| Type | Polymer |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 6.64 A @ 100 kHz |
| Mfr | Chemi-Con |
| Capacitance | 1000 µF |
| Package | Bulk |