APSC4R0ELL561MH08S
Chemi-Con
型号:
APSC4R0ELL561MH08S
品牌:
Chemi-Con
描述:
CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H
库存 : 22878
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Surface Mount Land Size -
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.138" (3.50mm)
Voltage - Rated 4 V
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm
Series NPCAP™-PSC
Type Polymer
Package / Case Radial, Can
Ripple Current @ High Frequency 6.1 A @ 100 kHz
Mfr Chemi-Con
Capacitance 560 µF