APXA160ARA221MJC0G
Chemi-Con
型号:
APXA160ARA221MJC0G
品牌:
Chemi-Con
描述:
CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V SMD
库存 : 4909
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.480" (12.20mm)
Surface Mount Land Size 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 16 V
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm
Series NPCAP™-PXA
Type Polymer
Package / Case Radial, Can - SMD
Ripple Current @ High Frequency 5.05 A @ 100 kHz
Mfr Chemi-Con
Capacitance 220 µF