Panasonic Electric Works
型号:
AQS225R2SX
封装:
16-SOP
批次:
-
描述:
SSR RELAY SPST-NO 70MA 0-80V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$25.403
$25.403
10
$24.1338
$241.338
25
$22.86346
$571.5865
50
$21.59312
$1079.656
100
$20.32297
$2032.297
250
$19.05282
$4763.205
500
$17.782632
$8891.316
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Current | 70 mA |
| Output Type | AC, DC (RF) |
| Termination Style | Gull Wing |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) x 4 |
| Voltage - Load | 0 V ~ 80 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOP |
| Series | PhotoMOS™ AQS |
| Package / Case | 16-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| On-State Resistance (Max) | 15 Ohms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 1.14VDC |
| Base Product Number | AQS225 |