Panasonic Electric Works
型号:
AQW210SX
封装:
8-SOP
批次:
-
描述:
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-350V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.591
$3.591
10
$3.36205
$33.6205
25
$2.9887
$74.7175
50
$2.83936
$141.968
100
$2.68983
$268.983
250
$2.39096
$597.74
500
$2.241525
$1120.7625
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Current | 100 mA |
| Output Type | AC, DC |
| Termination Style | Gull Wing |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) x 2 |
| Voltage - Load | 0 V ~ 350 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOP |
| Series | PhotoMOS™ AQW |
| Package / Case | 8-SOP (0.173", 4.40mm Width) |
| On-State Resistance (Max) | 35 Ohms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 1.14VDC |
| Base Product Number | AQW210 |