Panasonic Electric Works
型号:
AQW214AZ
封装:
8-SMD
批次:
-
描述:
SSR RELAY SPST-NO 100MA 0-400V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.567
$5.567
10
$5.2193
$52.193
25
$4.6398
$115.995
50
$4.40781
$220.3905
100
$4.17582
$417.582
250
$3.71184
$927.96
500
$3.47985
$1739.925
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Current | 100 mA |
| Output Type | AC, DC |
| Termination Style | Gull Wing |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) x 2 |
| Voltage - Load | 0 V ~ 400 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SMD |
| Series | PhotoMOS™ AQW |
| Package / Case | 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 50 Ohms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 1.14VDC |
| Base Product Number | AQW214 |