Panasonic Electric Works
型号:
AQW280EHA
封装:
8-SMD
批次:
-
描述:
SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.762
$3.762
10
$3.5226
$35.226
25
$3.1312
$78.28
50
$2.97464
$148.732
100
$2.81808
$281.808
250
$2.50496
$626.24
500
$2.3484
$1174.2
1000
$2.19184
$2191.84
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Current | 120 mA |
| Output Type | AC, DC |
| Termination Style | Gull Wing |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) x 2 |
| Voltage - Load | 0 V ~ 350 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SMD |
| Series | PhotoMOS™ AQW |
| Package / Case | 8-SMD (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 25 Ohms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 1.14VDC |
| Base Product Number | AQW280 |