Panasonic Electric Works
型号:
AQY212G2SX
封装:
4-SOP
批次:
-
描述:
SSR RELAY SPST-NO 1.25A 0-60V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.472
$5.472
10
$5.1262
$51.262
25
$4.5562
$113.905
50
$4.32858
$216.429
100
$4.100675
$410.0675
250
$3.645036
$911.259
500
$3.417226
$1708.613
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Current | 1.25 A |
| Output Type | AC, DC |
| Termination Style | Gull Wing |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 60 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-SOP |
| Series | PhotoMOS™ AQY |
| Package / Case | 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| On-State Resistance (Max) | 500 mOhms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 1.32VDC |
| Base Product Number | AQY212 |