Panasonic Electric Works
型号:
AQY221R6T
封装:
4-VSSOP
批次:
-
描述:
SSR RELAY SPST-NO 800MA 0-30V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.0815
$13.0815
10
$11.6242
$116.242
25
$11.04318
$276.0795
50
$10.46216
$523.108
100
$9.880855
$988.0855
250
$9.00904
$2252.26
500
$8.42783
$4213.915
1000
$7.991894
$7991.894
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Current | 800 mA |
| Output Type | AC, DC |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 30 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 4-VSSOP |
| Series | PhotoMOS™ AQY2 |
| Package / Case | 4-SMD (0.071", 1.80mm) |
| On-State Resistance (Max) | 350 mOhms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Package | Strip |
| Voltage - Input | 1.14VDC |
| Base Product Number | AQY221 |