Panasonic Electric Works
型号:
AQY280EH
封装:
4-DIP
批次:
-
描述:
SSR RELAY SPST-NO 130MA 0-350V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.596
$1.596
10
$1.501
$15.01
25
$1.3338
$33.345
50
$1.26711
$63.3555
100
$1.20042
$120.042
250
$1.06704
$266.76
500
$1.00035
$500.175
1000
$0.93366
$933.66
5000
$0.900315
$4501.575
请发送询价,我们将立即回复。

| Load Current | 130 mA |
| Output Type | AC, DC |
| Termination Style | PC Pin |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 350 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-DIP |
| Series | PhotoMOS™ AQY |
| Package / Case | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| On-State Resistance (Max) | 25 Ohms |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 1.14VDC |
| Base Product Number | AQY280 |