onsemi
型号:
AR0132AT6C00XPEA0-TPBR
品牌:
封装:
63-IBGA (9x9)
批次:
-
描述:
IMAGE SENSOR RGB CMOS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$27.721
$27.721
10
$23.10495
$231.0495
25
$20.46414
$511.6035
100
$19.80408
$1980.408
500
$18.483808
$9241.904
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Pixel Size | 3.75µm x 3.75µm |
| Frames per Second | 45 |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 63-IBGA (9x9) |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Type | CMOS with Processor |
| Package / Case | 63-LBGA |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 1.95V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Active Pixel Array | 1280H x 960V |
| Base Product Number | AR0132 |