onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$30.172
$30.172
10
$25.14175
$251.4175
25
$22.26838
$556.7095
80
$21.550038
$1724.00304
440
$20.113352
$8849.87488
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C (TA) |
| Pixel Size | 3.75µm x 3.75µm |
| Frames per Second | 54 |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 63-IBGA (9x9) |
| Series | - |
| Type | CMOS with Processor |
| Package / Case | 63-LBGA |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 1.95V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tray |
| Active Pixel Array | 1280H x 960V |
| Base Product Number | AR0134 |