AR205F473K4R
KYOCERA AVX
型号:
AR205F473K4R
品牌:
KYOCERA AVX
描述:
CAP CER 0.047UF 50V X8R RADIAL
库存 : 7
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.100" (2.54mm)
Voltage - Rated 50V
Size / Dimension 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient X8R
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series SkyCap® AR
Thickness (Max) -
Package / Case Radial
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.047 µF