Abracon LLC
型号:
ARJ21A-MBSD-A-B-EMU2
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN JACK 2PORT 1000 BASE-T PCB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.1105
$9.1105
10
$8.1966
$81.966
25
$7.7216
$193.04
44
$7.523782
$331.046408
88
$7.325688
$644.660544
264
$6.533768
$1724.914752
440
$6.137779
$2700.62276
968
$5.425004
$5251.403872
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Number of Rows | 2 |
| Applications | 10/100 Base-T |
| Shield Material | - |
| Housing Material | - |
| LED Color | Green - Yellow |
| Contact Finish Thickness | 6.00µin (0.152µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Shielding | Shielded |
| Height Above Board | 0.996" (25.30mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Orientation | 90° Angle (Right) |
| Product Status | Active |
| Tab Direction | Up and Down |
| Number of Cores per Jack | 4 |
| Series | ARJ21A |
| Number of Ports | 2 |
| Connector Type | RJ45 |
| Mfr | Abracon LLC |
| Contact Material | - |
| Features | Board Lock |
| Package | Tray |