PUI Audio, Inc.
型号:
AS01208MS-SP12-WP-LW100-R
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 88DB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.5765
$5.5765
10
$4.6037
$46.037
25
$4.24422
$106.1055
40
$3.983588
$159.34352
100
$3.73293
$373.293
500
$3.305468
$1652.734
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 850 Hz ~ 20 kHz |
| Shape | Rectangular |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Power - Rated | 300 mW |
| Technology | Magnetic |
| Frequency - Self Resonant | 1.3kHz |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Material - Cone | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Efficiency - Type | Sensitivity |
| Distortion Rating | - |
| Efficiency - dBA | 88.00 |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Termination | Wire Leads |
| Size / Dimension | 0.472" L x 0.217" W (12.00mm x 5.50mm) |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B |
| Series | AS |
| Type | Receiver |
| Power - Max | 500 mW |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 8 Ohms |
| Efficiency - Testing | 100mm |