PUI Audio, Inc.
型号:
AS01308MR-R
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 86DB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.249
$3.249
10
$2.6866
$26.866
25
$2.47912
$61.978
40
$2.328212
$93.12848
100
$2.18329
$218.329
500
$1.883508
$941.754
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 1.05 kHz ~ 20 kHz |
| Shape | Round |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.087" (2.20mm) |
| Termination | Solder Pads |
| Size / Dimension | 0.512" Dia (13.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B |
| Series | AS |
| Type | General Purpose |
| Power - Rated | 200 mW |
| Technology | Magnetic |
| Power - Max | 400 mW |
| Frequency - Self Resonant | 1050Hz |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Material - Cone | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 8 Ohms |
| Efficiency - dBA | 86.00 |
| Efficiency - Testing | 200mW/100mm |