PUI Audio, Inc.
型号:
AS04004MR-N50-R
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
SPEAKER 4OHM 5W TOP PORT 84DB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.802
$6.802
10
$5.59455
$55.9455
25
$5.15014
$128.7535
40
$4.82885
$193.154
80
$4.520224
$361.61792
440
$4.180066
$1839.22904
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 100 Hz ~ 20 kHz |
| Shape | Round |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.846" (21.50mm) |
| Termination | Quick Connect |
| Size / Dimension | 1.575" Dia (40.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B |
| Series | N50 Mini Speaker |
| Type | General Purpose |
| Power - Rated | 5 W |
| Technology | Magnetic |
| Power - Max | 6 W |
| Frequency - Self Resonant | 150Hz |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Material - Cone | Polyethylenimine (PEI) |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 4 Ohms |
| Efficiency - dBA | 84.00 |
| Efficiency - Testing | 1W/500mm |