PUI Audio, Inc.
型号:
AS04004PO-2-R
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
SPEAKER 4OHM 3W TOP PORT 82DB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.6455
$4.6455
10
$3.8323
$38.323
25
$3.53286
$88.3215
60
$3.315814
$198.94884
120
$3.107136
$372.85632
480
$2.751362
$1320.65376
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 200 Hz ~ 20 kHz |
| Shape | Oval, Rectangular Frame |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.461" (11.70mm) |
| Termination | Solder Eyelet(s) |
| Size / Dimension | 1.575" L x 1.122" W (40.00mm x 28.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Material - Magnet | Rare Earth |
| Series | AS |
| Type | General Purpose |
| Power - Rated | 3 W |
| Technology | Magnetic |
| Power - Max | 4 W |
| Frequency - Self Resonant | 420Hz |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Material - Cone | Paper |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 4 Ohms |
| Efficiency - dBA | 82.00 |
| Efficiency - Testing | 1W/500mm |