PUI Audio, Inc.
型号:
AS04008PO-2-R
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.104
$4.104
10
$3.3858
$33.858
25
$3.12132
$78.033
50
$2.92961
$146.4805
100
$2.74531
$274.531
450
$2.430946
$1093.9257
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 450 Hz ~ 20 kHz |
| Shape | Oval, Rectangular Frame |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.472" (12.00mm) |
| Termination | Solder Eyelet(s) |
| Size / Dimension | 1.575" L x 1.114" W (40.00mm x 28.30mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B |
| Series | AS |
| Type | General Purpose |
| Power - Rated | 1 W |
| Technology | Magnetic |
| Power - Max | 2 W |
| Frequency - Self Resonant | 450Hz |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Material - Cone | Paper |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 8 Ohms |
| Efficiency - dBA | 84.00 |
| Efficiency - Testing | 1W/500mm |