AS1362-33 EB
ams-OSRAM USA INC.
型号:
AS1362-33 EB
描述:
BOARD EVAL FOR AS1362-33
库存 : 4
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Series -
Channels per IC 1 - Single
Supplied Contents Board(s)
Board Type Fully Populated
Voltage - Output 3.3V
Current - Output 300mA
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Utilized IC / Part AS1362
Package Box
Regulator Type Positive Fixed
Product Status Obsolete
Voltage - Input 2V ~ 5.5V