ams-OSRAM USA INC.
型号:
AS5600-ASOM
封装:
8-SOIC
批次:
-
描述:
SENSOR ANGLE 360DEG SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.2205
$3.2205
10
$2.8918
$28.918
25
$2.73448
$68.362
100
$2.36968
$236.968
250
$2.248194
$562.0485
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Termination Style | Gull Wing |
| Actuator Type | External Magnet, Not Included |
| Resistance Tolerance | - |
| For Measuring | Angle |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Rotation Angle - Electrical, Mechanical | 0° ~ 360° |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Signal | Clockwise Increase |
| Technology | Hall Effect |
| Voltage - Supply | 3.3V, 5V |
| Linearity | - |
| Output | Analog Voltage |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | AS5600 |
| Linear Range | - |