ASD10H-12S9
Astrodyne TDI
型号:
ASD10H-12S9
描述:
Isolated and Regulated 10 WATT O
用户指南
Voltage - Input (Max) 36V
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.1A
Supplier Device Package -
Voltage - Input (Min) 9V
Package / Case 6-DIP Module
Efficiency 81%
Mfr Astrodyne TDI
Features -
Operating Temperature -25°C ~ 71°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 1.5 kV
Approval Agency cURus, UL
Voltage - Output 1 9V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.41" H (50.8mm x 25.4mm x 10.5mm)
Number of Outputs 1
Series ASD10H (10W)
Power (Watts) 10 W