Hoffman Enclosures, Inc.
型号:
ASE6X6X6NK
封装:
-
批次:
-
描述:
JUNCTION BOX STEEL 6"L X 6"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$34.485
$34.485
5
$32.4539
$162.2695
10
$30.42565
$304.2565
25
$28.3974
$709.935
50
$27.89029
$1394.5145
100
$27.38318
$2738.318
250
$26.977492
$6744.373
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 35.8in² (231cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 5.984" L x 5.984" W (152.00mm x 152.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 4 lbs (1.8 kg) |
| Ratings | IP30, NEMA 1, UL-50, 50E |
| Thickness | - |
| Design | Cover Included |
| Series | - |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Junction Box |
| Mfr | Hoffman Enclosures, Inc. |
| Features | Wall Mount |
| Height | 5.984" (152.00mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ASE6X6 |