Anderson Power Products, Inc.
型号:
ASMPP30-1X2-RK
封装:
-
批次:
-
描述:
1 RED,1 BLK PP30'S ULTRA.BOND
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.052
$2.052
10
$1.78315
$17.8315
25
$1.70772
$42.693
50
$1.66972
$83.486
100
$1.593815
$159.3815
250
$1.442024
$360.506
500
$1.328195
$664.0975
1000
$1.138442
$1138.442
2500
$1.062546
$2656.365
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 2 |
| Voltage Rating | 600 V |
| Color | Black, Red |
| Current Rating (Amps) | 55 A |
| Row Spacing | - |
| Contact Type | Non-Gendered |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Spring Retention |
| Product Status | Active |
| Series | Powerpole® 15-45 |
| Note | Contacts Not Included |
| Stacking Direction | Side to Side |
| Connector Type | Non-Gendered, Self Mating |
| Mfr | Anderson Power Products, Inc. |
| Pitch | - |
| Features | Stackable |
| Material - Insulation | Polycarbonate (PC) |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | ASMPP30 |