首页 / 振荡器 / ASTMUPCFL-33-106.250MHZ-EY-E-T
minImg
ASTMUPCFL-33-106.250MHZ-EY-E-T
Abracon LLC
型号:
ASTMUPCFL-33-106.250MHZ-EY-E-T
品牌:
Abracon LLC
描述:
MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVCMOS
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 31mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±10ppm
Current - Supply (Max) 36mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series ASTMUPC
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Base Resonator MEMS
Mfr Abracon LLC
Frequency 106.25 MHz