首页 / 振荡器 / ASTMUPCV-33-16.000MHZ-LY-E-T3
minImg
ASTMUPCV-33-16.000MHZ-LY-E-T3
Abracon LLC
型号:
ASTMUPCV-33-16.000MHZ-LY-E-T3
描述:
MEMS OSC XO 16.0000MHZ LVCMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 31mA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±10ppm
Current - Supply (Max) 36mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series ASTMUPC
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Base Resonator MEMS
Mfr Abracon LLC
Frequency 16 MHz