首页 / 振荡器 / ASV-48.000MHZ-EJ-T
minImg
ASV-48.000MHZ-EJ-T
Abracon LLC
型号:
ASV-48.000MHZ-EJ-T
品牌:
Abracon LLC
描述:
XTAL OSC XO 48.0000MHZ HCMOS SMD
库存 : 22314
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 25mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.200" W (7.00mm x 5.08mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series ASV
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Abracon LLC
Frequency 48 MHz