首页 / 振荡器 / ASVMB-10.000MHZ-XY-T
minImg
ASVMB-10.000MHZ-XY-T
Abracon LLC
型号:
ASVMB-10.000MHZ-XY-T
品牌:
Abracon LLC
描述:
MEMS OSC XO 10.0000MHZ LVCMOS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Supply (Disable) (Max) 15µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±10ppm
Current - Supply (Max) 16mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series ASVMB, Pure Silicon™
Function Standby (Power Down)
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Output LVCMOS
Base Resonator MEMS
Mfr Abracon LLC
Frequency 10 MHz