首页 / 振荡器 / ASVMPC-80.000MHZ-T3
minImg
ASVMPC-80.000MHZ-T3
Abracon LLC
型号:
ASVMPC-80.000MHZ-T3
品牌:
Abracon LLC
描述:
MEMS OSC XO 80.0000MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability -
Current - Supply (Max) 35mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series ASVMP, Pure Silicon™
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Voltage - Supply 2.25V ~ 3.6V
Output CMOS
Base Resonator MEMS
Mfr Abracon LLC
Frequency 80 MHz