ASX220A24
Panasonic Electric Works
型号:
ASX220A24
描述:
RELAY TELECOM DPDT 10MA 24VDC
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Switching Voltage 10VDC - Max
Termination Style Gull Wing
Contact Rating (Current) 10 mA
Coil Current 6.3 mA
Mounting Type Surface Mount
Coil Resistance 3.84 kOhms
Product Status Obsolete
Must Release Voltage -
Contact Form DPDT (2 Form C)
Seal Rating -
Relay Type Telecom
Coil Insulation -
Series ASX
Operate Time 5 ms
Mfr Panasonic Electric Works
Coil Voltage 24VDC
Contact Material Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Must Operate Voltage 19.2 VDC