AT-1224-TWT-12V-R
PUI Audio, Inc.
型号:
AT-1224-TWT-12V-R
描述:
BUZZER MAGNETIC 12V 12MM TH
库存 : 1559
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Input Type Peak-Peak Signal
Height - Seated (Max) 0.362" (9.20mm)
Approval Agency -
Duration -
Termination PC Pins
Voltage - Rated 12 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.472" Dia (12.00mm)
Current - Supply 40mA
Voltage Range 6 ~ 15V
Product Status Active
Ratings Washable
Series AT
Driver Circuitry Transducer, Externally Driven
Sound Pressure Level (SPL) 85dB @ 12V, 10cm
Technology Electromechanical/Magnetic
Mfr PUI Audio, Inc.
Operating Mode Single Tone
Frequency 2.4kHz