PUI Audio, Inc.
型号:
AT-2250-T-LW50-R
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
BUZZER PIEZO 15V 22MM TH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.66
$2.66
10
$2.20685
$22.0685
25
$2.03756
$50.939
50
$1.91444
$95.722
100
$1.79588
$179.588
500
$1.53862
$769.31
1000
$1.521767
$1521.767
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Input Type | Peak-Peak Signal |
| Height - Seated (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 15 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.866" Dia (22.00mm) |
| Current - Supply | 5mA |
| Voltage Range | 1 ~ 30V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | AT |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 92dB @ 15V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 5kHz |
| Package | Bulk |
| Port Location | Top |