PUI Audio, Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.3155
$3.3155
10
$2.7398
$27.398
25
$2.52852
$63.213
50
$2.37462
$118.731
100
$2.22661
$222.661
450
$1.920919
$864.41355
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Input Type | Peak-Peak Signal |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.539" (13.70mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 12 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.772" Dia (45.00mm) |
| Current - Supply | 5.7mA |
| Voltage Range | 1 ~ 50V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | AT |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 110dB @ 12V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Operating Mode | - |
| Frequency | 3.4kHz |
| Package | Tray |
| Port Location | Top |