Microchip Technology
型号:
AT49F512-90VI
封装:
32-VSOP
批次:
-
描述:
IC FLASH 512KBIT PARALLEL 32VSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.8215
$2.8215
10
$2.5384
$25.384
25
$2.44948
$61.237
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TC) |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Organization | 64K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 32-VSOP |
| Series | - |
| Access Time | 90 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 50µs |
| Package / Case | 32-TFSOP (0.488", 12.40mm Width) |
| Memory Size | 512Kbit |
| Technology | FLASH |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Microchip Technology |
| Package | Tray |
| Memory Format | FLASH |
| Base Product Number | AT49F512 |