AT94S05AL-25DGC
Microchip Technology
型号:
AT94S05AL-25DGC
封装:
256-CABGA (17x17)
描述:
IC FPSLIC 5K GATE 25MHZ 256BGA
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Speed 25 MHz
FPGA Registers 436
FPGA SRAM 2kb
Mounting Type Surface Mount
Core Type 8-Bit AVR
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 256-CABGA (17x17)
EEPROM Size 256K x 8
Program SRAM Bytes 4K-16K
Series FPSLIC®
Package / Case 256-LBGA, CABGA
Voltage - Supply 3V ~ 3.6V