Artesyn Embedded Power
型号:
ATA00AA18-L
封装:
-
批次:
-
描述:
DC DC CONVERTER +/-5V 3W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$16.6345
$16.6345
5
$16.5034
$82.517
10
$16.37515
$163.7515
25
$16.11922
$402.9805
50
$15.35162
$767.581
100
$14.072255
$1407.2255
250
$13.816382
$3454.0955
500
$13.6458
$6822.9
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | -5V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Isolation | 1.5 kV |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (23.9mm x 13.7mm x 8.0mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 300mA, 300mA |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Series | ATA (3W) |
| Power (Watts) | 3 W |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | 16-DIP Module, 7 Leads |
| Efficiency | 77% |
| Mfr | Artesyn Embedded Power |
| Features | Remote On/Off, OCP, SCP |
| Package | Tube |
| Base Product Number | ATA00AA |