ATB-115A-3-.3S
R-K Electronics, Inc.
型号:
ATB-115A-3-.3S
描述:
RELAY TIME DELAY 10A 120V
用户指南
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)
Delay Time -
Circuit SPDT (1 Form C)
Mounting Type Socketable
Product Status Active
Relay Type Mechanical Relay
Series -
Function Programmable (Multi-Function)
Voltage - Supply 115VAC
Mfr R-K Electronics, Inc.
Package Bulk
Timing Adjustment Method Fixed
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC