ATE1-60M-110VAC
Autonics
型号:
ATE1-60M-110VAC
品牌:
Autonics
描述:
RELAY TIME DELAY 60MIN 3A 250V
用户指南
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)
Delay Time Fixed, 60 Min
Circuit DPDT (2 Form C)
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Series ATE
Function On-Delay
Voltage - Supply 110VAC
Mfr Autonics
Package Box
Timing Adjustment Method Hand Dial
Contact Rating @ Voltage 3A @ 250VAC