C&K
型号:
ATPS19SL0000M0SA04G
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
W/O LED, 0V, RND, SPST, MOM, LUG
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.5985
$19.5985
10
$17.79825
$177.9825
25
$16.99816
$424.954
40
$16.098225
$643.929
80
$15.498424
$1239.87392
240
$14.498463
$3479.63112
440
$12.374938
$5444.97272
请发送询价,我们将立即回复。

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | Solder Lug |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Current Rating (Amps) | 2A (DC) |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 19.20mm Dia |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | ATPS19 |
| Type | Anti-Vandal |
| Voltage Rating - DC | 36 V |
| Switch Function | Off-Mom |
| Electrical Life | 200,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Color - Actuator/Cap | Silver |
| Base Product Number | ATPS19SL |