Bud Industries
型号:
ATX-10512
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
JUNCTION BOX ALUM 8.66"LX4.72"W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$162.7825
$162.7825
10
$135.6125
$1356.125
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 40.9in² (264cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 8.661" L x 4.724" W (220.00mm x 120.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 3.3 lbs (1.5 kg) |
| Ratings | IP66 |
| Thickness | 0.201" (5.10mm) |
| Design | Cover Included |
| Series | ATX |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Junction Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | PCB Supports, Sealing Gasket |
| Height | 3.583" (91.00mm) |
| Package | Bulk |