首页 / 振荡器 / ATXAIG-H13-F-24.000MHZ-F25
minImg
ATXAIG-H13-F-24.000MHZ-F25
Abracon LLC
型号:
ATXAIG-H13-F-24.000MHZ-F25
品牌:
Abracon LLC
描述:
XTAL OSC TCXO 40 MHZ CMOS SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±2.5ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series ATXAIG-H13
Function Enable/Disable
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.68V ~ 3.63V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Abracon LLC
Frequency 24 MHz