Abracon LLC
型号:
ATXK-H11-E-32.768KHZ-E50-T3
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
XTAL OSC TCXO 32.7680KHZ CMOS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.325
$3.325
10
$3.16635
$31.6635
50
$3.00808
$150.404
100
$2.69135
$269.135
500
$2.53308
$1266.54
1000
$2.216445
$2216.445
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 1µA |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Frequency Stability | ±5ppm |
| Current - Supply (Max) | 2µA |
| Size / Dimension | 0.129" L x 0.102" W (3.28mm x 2.58mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | ATXK-H11 |
| Function | Enable/Disable |
| Type | TCXO |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Output | CMOS |
| Base Resonator | Crystal |
| Mfr | Abracon LLC |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |