首页 / 振荡器 / ATXK-H14-D-32.768KHZ-E50-T3
minImg
ATXK-H14-D-32.768KHZ-E50-T3
Abracon LLC
型号:
ATXK-H14-D-32.768KHZ-E50-T3
品牌:
Abracon LLC
描述:
XTAL OSC TCXO 32.768KHZ CMOS
库存 : 2909
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 1µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±5ppm
Current - Supply (Max) 2µA
Size / Dimension 0.085" L x 0.053" W (2.15mm x 1.35mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series ATXK-H14
Function Enable/Disable
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Abracon LLC
Frequency 32.768 kHz