Delta Electronics
型号:
AUB0612HHB-A
封装:
-
批次:
-
描述:
FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.6495
$10.6495
10
$9.95125
$99.5125
25
$9.02538
$225.6345
50
$8.33112
$416.556
100
$7.28973
$728.973
250
$6.82689
$1706.7225
500
$6.36405
$3182.025
请发送询价,我们将立即回复。

| Air Flow | 23.4 CFM (0.655m³/min) |
| Noise | 33.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.130A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Voltage Range | 7 ~ 13.8VDC |
| Product Status | Active |
| RPM | 4500 RPM |
| Mfr | Delta Electronics |
| Material - Frame | Plastic |
| Features | Locked Rotor Protection |
| Width | 15.00mm |
| Operating Temperature | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Static Pressure | 0.190 in H2O (47.3 Pa) |
| Bearing Type | Superflo |
| Approval Agency | CE, CSA, UL, VDE |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 60mm L x 60mm H |
| Weight | 0.084 lb (38.1 g) |
| Lifetime @ Temp. | 50000 Hrs @ 40°C |
| Series | AUB |
| Material - Blade | Plastic |
| Power (Watts) | 1.56 W |
| Package | Box |
| Base Product Number | AUB0612 |