首页 / 晶体 / AV-9.8433MAGV-T
minImg
AV-9.8433MAGV-T
TXC CORPORATION
型号:
AV-9.8433MAGV-T
描述:
CRYSTAL 9.8433MHZ 8PF SMD
用户指南
Load Capacitance 8pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance) 200 Ohms
Series AV
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Operating Mode Fundamental
Frequency 9.8433 MHz