Bourns Inc.
型号:
AV25K1206201NIR1HT
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
AVHT AUTO SERIES NISN 25V 1206
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TA) |
| Varistor Voltage (Min) | 29.7 V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCV |
| Product Status | Active |
| Varistor Voltage (Typ) | 33 V |
| Varistor Voltage (Max) | 36.3 V |
| Series | AVHT |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Energy | - |
| Maximum AC Volts | 20 V |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Features | - |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Maximum DC Volts | 26 V |