Panasonic Electric Works
型号:
AV3402619-A
封装:
-
批次:
-
描述:
SWITCH SNAP ACT SPDT 100MA 125V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.3085
$2.3085
10
$2.0748
$20.748
25
$1.957
$48.925
100
$1.667345
$166.7345
250
$1.5656
$391.4
500
$1.3699
$684.95
1000
$1.13506
$1135.06
2500
$1.05678
$2641.95
5000
$1.01764
$5088.2
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Operating Position | 0.330" (8.4mm) |
| Release Force | 7.546gf |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Round (Pin Plunger) |
| Current Rating (Amps) | 100mA (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mechanical Life | 500,000 Cycles |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Series | AV3 |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | 50gf |
| Overtravel | 0.015" (0.4mm) |
| Electrical Life | 200,000 Cycles |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Pretravel | 0.024" (0.6mm) |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | AV3402619 |
| Differential Travel | 0.004" (0.1mm) |