TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
型号:
AVP22MS04FE0DT5A04
封装:
-
批次:
-
描述:
SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 1A 24V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$78.812
$78.812
10
$71.7231
$717.231
25
$68.3867
$1709.6675
50
$63.79972
$3189.986
100
$61.297895
$6129.7895
请发送询价,我们将立即回复。

| Illumination Type, Color | LED, Blue/Green/Red |
| Operating Temperature | -20°C ~ 65°C |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | Wire Leads with Connector |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Current Rating (Amps) | 1A (AC/DC) |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 22.20mm Dia |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 50,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | AVP |
| Type | Piezo, Anti-Vandal, Illuminated |
| Voltage Rating - DC | 24 V |
| Switch Function | Off-Mom |
| Electrical Life | 50,000,000 Cycles |
| Voltage Rating - AC | 24 V |
| Mfr | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Silver |
| Base Product Number | AVP22 |