首页 / 压敏电阻,MOV / AVRM1005C6R8NT331N
minImg
AVRM1005C6R8NT331N
TDK Corporation
型号:
AVRM1005C6R8NT331N
描述:
VARISTOR 6.8V 24A 0402
库存 : 8649
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 4.76 V
Capacitance @ Frequency 33 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 6.8 V
Varistor Voltage (Max) 8.84 V
Series AVR
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Energy 0.008J
Mfr TDK Corporation
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 3.5 V
Current - Surge 24 A