AW-11-03-G-D-177-122
Samtec Inc.
型号:
AW-11-03-G-D-177-122
描述:
0.80 MM FLEX STACK SMT MICRO BOA
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 22
Color Black, Natural
Length - Post (Mating) 0.122" (3.099mm)
Row Spacing 0.047" (1.20mm)
Series Flex Stack, AW
Pitch 0.031" (0.80mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.177" (4.496mm)